Ανακοινωση Νο2 της εφορευτικής επιτροπής για τις αρχαιρεσίες

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο2

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Σήμερα 19 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 6μμ η εφορευτική επιτροπή παρέλαβε ένα (1) ψηφοδέλτιο συνδυασμού για Διοικητικό Συμβούλιο και Εξελεγκτική Επιτροπή και ένα ψηφοδέλτιο του ίδιου συνδυασμού για αντιπροσώπους στο Εργατικό Κέντρο Αθήνας , ως εξής:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

 

Για Διοικητικό Συμβούλιο


1.       Αγγελόπουλος Γιώργος (Eurobank)

2.       Αγογλωσσάκης Νίκος (Eurobank)

3.       Αθανασόπουλος Ανδρέας  (Τρ. Ελλάδος)

4.       Αλεβίζου Εβίτα (Εθνική Τράπεζα)

5.       Ανδρονίκου Μαρίνα (δικηγ. Κρέτση)

6.       Αρβανιτάκης - Σταυρίδης Παντελής  (Τρ. Ελλάδος)

7.       Αυτζής Κυριάκος (Altamira Real Estate)

8.       Βαδάσης Ηλίας  (Alpha Bank)

9.       Βασιλάκης Μανώλης  (Alpha Bank)

10.   Βέρρα Δήμητρα (PDSolutions)

11.   Βιντιάδη Μαρία ( Cepal)

12.   Βολακάκης Χρήστος (Πειραιώς)

13.   Βουρδουμπά Τατιάνα ( Εθνική Τράπεζα)

14.   Βουτσίδη Λώρα  (Alpha Bank)

15.   Βουτσίδη Μελίνα  (Alpha Bank)

16.   Γεωργακόπουλος Νίκος (Mellon Technologies)

17.   Γεωργόπουλος Ευστάθιος (PDSolutions)

18.   Γιαλιάς Βασίλης (Εθνική Τράπεζα)

19.   Γκατζούνη Αγγελική  (Alpha Bank)

20.   Γκούνη Χαρίκλεια (Εθνική Τράπεζα)

21.   Δεσίπρης Μάρκος (EDS, πρ.Μέλλον)

22.   Δημόπουλος Σπύρος (Εθνική Τράπεζα)

23.   Δήμου Αμαλία (Onexchange)

24.   Δήμου Ήλια (PDSolutions)

25.   Ευθυμίου Άννα (PDSolutions)

26.   Ζήση Βασιλική (PDSolutions)

27.   Θεοφανόπουλος Νίκος (PDSolutions)

28.   Κανελλόπουλος Παναγιώτης (Εθνική Τράπεζα)

29.   Καντζιλιέρης Κώστας (Εθνική Τράπεζα)

30.   Καραγιώργου Ελένη (Attica Bank)

31.   Καράμπαλη Σοφία (NEW SIA, πρ. FIRST DATA)

32.   Καρούση Ζωή (NEW SIA , πρ. FIRST DATA)

33.   Καρυοφύλλης Θεμιστοκλής (Viva Wallet)

34.   Καρυώτη Ήβα (Πειραιώς)

35.   Καρυώτη Σοφία (Πειραιώς)

36.   Κατσιγιάννης Δημήτρης (PDSolutions)

37.   Κεφαλωνίτη Σοφία (NEW SIA, πρ. FIRST DATA)

38.   Κιάρρη Κωνσταντίνος (Alpha Bank)

39.   Κοκορδέλης Κώστας (PDSolutions)

40.   Κολυβά Χριστιάνα (PDSolutions)

41.   Κονόρτος Μιχάλης (Πειραιώς)

42.   Κοντίδης Λάζαρος (Πειραιώς)

43.   Κοντίνης Δημήτρης (Εθνική Τράπεζα)

44.   Κοντός Γιάννης  (Τρ. Ελλάδος)

45.   Κοσμάς Σωτήρης (Εθνική Τράπεζα)

46.   Κούβαρης Φάνης (Εθνική Τράπεζα)

47.   Κουλουράς Κώστας (Τρ. Ελλάδος)

48.   Κουραχάνη Μαρία (EDS, πρ.Μέλλον)

49.   Κουφός Γιώργος (Eurobank)

50.   Κτίστη Μαρία (EDS, πρ.Μέλλον)

51.   Κυδωνάκης Κωνσταντίνος (PDSolutions)

52.   Κωστούλας Νίκος (Εθνική Τράπεζα)

53.   Λαγάρας Κωνσταντίνος  (Alpha Bank)

54.   Λαγογιάννη Αικατερίνη (Κιάρα) (Πειραιώς)

55.   Λαζάρου Βίκυ (δικηγ. Τσάγκου-Συμβουλάκης)

56.   Λεκάτου Βαγγέλης   (Τρ. Ελλάδος)

57.   Λίγγρης Ηλίας  (Τρ. Ελλάδος)

58.   Λόκας Δημήτρης (Intrum)

59.   Μακρή Δήμητρα (Εθνική Τράπεζα)

60.   Μακρή Ελίνα (Εθνική Τράπεζα)

61.   Μανδηλάρη Εύη  (Alpha Bank)

62.   Μάνδρου Χριστίνα  (Alpha Bank)

63.   Μαντάς Παναγιώτης (Mellon Technologies)

64.   Μαυροθαλασσίτη Ιωάννα (PDSolutions)

65.   Μενδρινός Ματθαίος (Εθνική Τράπεζα)

66.   Μεσσάδος Νίκος (Πειραιώς)

67.   Μητροπέτρου Ανθή  (Alpha Bank)

68.   Μητροπούλου Μαρία (PDSolutions)

69.   Μησιακούλη Αφεντούλα (PDSolutions)

70.   Μόσχου Αλεξάνδρα (Πειραιώς)

71.   Μπακατσιά Ελένη (PDSolutions)

72.   Μπακοπούλου Γεωργία (Πειραιώς)

73.   Μπαούρδας Βαγγέλης (Intrum)

74.   Μπεκιάρη Ειρήνη ( EDS, πρ.Μέλλον)

75.   Μπέκος Στέφανος (NEW SIA,πρ. FIRST DATA)

76.   Μπεράτη Αυγή (PDSolutions)

77.   Μπέχλος Νίκος (Εθνική Τράπεζα μέσω IBM)

78.   Μπίνα Νίκη (Τρ. Ελλάδος)

79.   Νασούφης Δημήτρης  (Τρ. Ελλάδος)

80.   Νικολακάκης Στέλιος (δικηγ. Ανδρικόπουλος)

81.   Νικολάου -Αλαβάνου Νίκη (PDSolutions)

82.   Νικολοπούλου Μαρία  (Alpha Bank)

83.   Οικονομοπούλου Ελευθερία (Εθνική Τράπεζα)                   

84.   Παγουλάτου Πηνελόπη (Eurobank)

85.   Παναγόπουλος Παναγιώτης (Εθνική Τράπεζα)

86.   Παπαγεωργίου Μαρία (Εθνική Τράπεζα)

87.   Παπαδάκη Φιλιώ (Εθνική Τράπεζα)

88.   Παπαδημούλη Μυρτώ (PDSolutions)

89.   Παπαθανασίου Παναγιώτης (δικηγ. Ανδρικόπουλος)

90.   Παπαλυμπέρη Κατερίνα  (Alpha Bank)

91.   Παπανδρέου Σταύρος (PDSolutions)

92.   Παπαστάμος Στράτος (Πειραιώς)

93.   Παππάς Ιωάννης (PDSolutions)

94.   Παππάς Νίκος (Eurobank)

95.   Παρλίτσης Δημήτρης  (Τρ. Ελλάδος)

96.   Παυλέρος Χρήστος (PDSolutions)

97.   Πετροπούλου Ματούλα (Πειραιώς)

98.   Πιερρουτσάκος Νεκτάριος (Εθνική Τράπεζα)

99.   Πολλάτος Γεράσιμος (NEW SIA,πρ. FIRST DATA)

100.           Πολύδωρα Ιουλία (EOS MATRIX)

101.           Ποντικάκος Γιώργος (Πειραιώς)

102.           Προβελέγγιος Βασίλης (Εθνική Τράπεζα)

103.           Ραγκαβής Σταύρος  (Τρ. Ελλάδος)

104.           Ρεϊτζόπουλος Παναγιώτης  (Τρ. Ελλάδος)

105.           Ρογκάκου Ευαγγελία  (Alpha Bank)

106.           Ρούση Κωνσταντίνα (PDSolutions)

107.           Σαλαπάτας Τάσος (Εθνική Τράπεζα)

108.           Σάλμας Γιώργος (Εθνική Τράπεζα)

109.           Σαρρή Δέσποινα (Cepal)

110.           Σίσκας Άγγελος ( Εθνική Τράπεζα)

111.           Σπυροπούλου Κατερίνα (Πειραιώς)

112.           Στεφανουδάκη Έφη (PDSolutions)

113.           Στυλιάρας Θωμάς (Εθνική Leasing)

114.           Συκιώτη Νίκη (Πειραιώς)

115.           Σφακιανάκης Κώστας (NEW SIA, πρ. FIRST DATA)

116.           Τζατζάνη Χρυσούλα (Eurobank)

117.           Τζιώκας Δημήτρης (Πειραιώς)

118.           Τόλης Κωνσταντίνος (PDSolutions)

119.           Τριανταφύλλου Γιάννης (Εθνική Τράπεζα)

120.           Τσάνε Αιμιλιάνο (PDSolutions)

121.           Τσέπελης Χαράλαμπος (PDSolutions)

122.           Τσίτσικας Βασίλης (PDSolutions)

123.           Τσουτσάνης Μιχάλης (Πειραιώς)

124.           Φακίτσα Δήμητρα (PDSolutions)

125.           Φακίτσας Γιώργος (Εθνική Τράπεζα)

126.           Φακυρούδη Μυρτώ (Eurobank)

127.           Φιλιππίδου Αλεξάνδρα (EDS,πρ.Μέλλον)

128.           Φρυγανά Σεβαστή ( Εθνική Τράπεζα)

129.           Χαλιού Έφη (Εθνική Τράπεζα)

130.           Χαμπίμπης Χρήστος (Πειραιώς)

131.           Χούτος Χρήστος (Εθνική Τράπεζα)

132.           Χριστοφίδης Ματθαίος (Πειραιώς)

133.           Ψαριανού Δήμητρα (NEW SIA,πρ. FIRST     DATA)

134.           Ψυχιά Ασημίνα (PDSolutions)


Για εξελεγκτική επιτροπή

1. Ακριτίδης Νίκος (NEW SIA, πρ. FIRST DATA)

2. Αξιομακάρου Βίκυ (PDSolutions)

3. Βάλλιος Βασίλης (FCA BANK)

4. Κυριαζοπούλου Βούλα (Do Value)

5. Μιχαηλίδου Τατιάνα (Πειραιώς)

6. Παπαβασιλείου Στέργιος (PDSolutions)

 

Για αντιπροσώπους στο ΕΚΑ

1.       Αγγελόπουλος Γιώργος (Eurobank)

2.       Αλεβίζου Εβίτα (Εθνική Τράπεζα)

3.       Αρβανιτάκης - Σταυρίδης Παντελής  (Τρ. Ελλάδος)

4.       Βαδάσης Ηλίας  (Alpha Bank)

5.       Βουτσίδη Λώρα  (Alpha Bank)

6.       Γκούνη Χαρίκλεια (Εθνική Τράπεζα)

7.       Καραγιώργου Ελένη (Attica Bank)

8.       Κοκορδέλης Κώστας (PDSolutions)

9.       Κονόρτος Μιχάλης (Πειραιώς)

10.   Κοσμάς Σωτήρης (Εθνική Τράπεζα)

11.   Λόκας Δημήτρης (Intrum)

12.   Μαυροθαλασσίτη Ιωάννα (PDSolutions)

13.   Μεσσάδος Νίκος (Πειραιώς)

14.   Μπεκιάρη Ειρήνη ( EDS, πρ.Μέλλον)

15.   Νικολάου -Αλαβάνου Νίκη (PDSolutions)

16.   Νικολοπούλου Μαρία  (Alpha Bank)

17.   Παπανδρέου Σταύρος (PDSolutions)

18.   Παρλίτσης Δημήτρης  (Τρ. Ελλάδος)

19.   Πολλάτος Γεράσιμος (NEW SIA GREECE,πρ. FIRST DATA)

20.   Στυλιάρας Θωμάς (Εθνική Leasing)

21.   Χαλιού Έφη (Εθνική Τράπεζα)

22.   Ψυχιά Ασημίνα (PDSolutions)

 


Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΟΛΓΑ

ΑΧΛΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΩ

ΛΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΠΙΚΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ